Правила прийому

НОВА СИСТЕМА ДОЗВОЛИТЬ БАТЬКАМ
РЕЄСТРУВАТИ ДИТИНУ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ ТА ЗАБЕЗПЕЧИТЬ МОЖЛИВІСТЬ ВІДСТЕЖУВАТИ РУХ ЕЛЕКТРОННОЇ ЧЕРГИ.

Eлектронна реєстрація в заклади дошкільної освіти

httpbys://osvita.kyivcity.gov.ua

Години прийому документів до ЗДО

Вівторок, четвер 9.00-12.00 год.

Для вступу дитини в заклад дошкільної освіти батькам необхідно надати:

- заяву батьків або осіб, що їх замінюють;

- медичні довідки про стан здоров’я дитини двох форм ( № 086-1/о "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду", № 063/о "Карта профілактичних щеплень")

- оригінал та копію свідоцтва про народження дитини

- документи, необхідні для визначення пільги про розмір оплати за харчування дитини в дошкільному закладі.

З метою створення рівних умов для забезпечення реалізації права дитини на здобуття дошкільної освіти розпорядженням Київської міської державної адміністрації запровадженний електронний запис дітей до закладів дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва.

Єдиний Порядок електронного запису дітей затверджено Наказом Департаменту освіти і науки.

Прийом дітей до ЗДО та запис до відповідної вікової групи здійснюється у порядку черговості електронного запису та відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад​​, затверджене постановою Кабінету Міністрів України та розпорядженням Київської міської державної адміністрації.

Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками.

Відрахування дитини з дошкільного навчального закладу здійснюється:

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
  • на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;
  • у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців;
  • в разі довготривалої відсутності дитини в ДНЗ без поважної причини (за дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).